نزدیک جزیره آمریکا برگزاری آمریکایی کره شمالی

نزدیک: جزیره آمریکا برگزاری آمریکایی کره شمالی دونالد ترامپ ریاست جمهوری خبرگزاری رویترز

گت بلاگز اخبار اجتماعی در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عموم در دستور کار قرار گیرد / هاشمی

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: همه مسئولان باید در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عمومی و هزینه‌های تشریفاتی و غیرضرور را در دستور کار قر

در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عموم در دستور کار قرار گیرد / هاشمی

هاشمی: در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عموم در دستور کار قرار گیرد

عبارات مهم : دستگاه

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: همه مسئولان باید در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عمومی و هزینه های تشریفاتی و غیرضرور را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی صبحگاه امروز در ابتدای جلسه شورای شهر با اشاره به هفته قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی امروز با چالش های زیادی مواجه است که شاید یکی از مهمترین آنها آسیب دیدن اعتماد عمومی است.

وی با بیان اینکه اگر ذهنیت عمومی راجع به شهرداری یا دادگستری و سیستم قضایی کشور این باشد که محیطی ناسالم و آلوده هست، واکنش‌ها شهروندان نیز بر اساس همان شکل می گیرد. یعنی افراد جهت پیش بردن کار خود و انجام خواسته های قانون یا حتی غیرقانونی خود به آسانی مسیر رشوه را در پیش می گیرند و طبیعی است که این موجب گسترش فساد می شود ولی اگر ذهنیت سالم داشته باشند محیط اجازه طرح خواسته های غیرقانونی را نمی دهد و در واقع ریشه و قدرت مهم دستگاه های عمومی و حاکمیت در ذهنیت جامعه واقع شده است است و اگر این ذهنیت متزلزل شود اقتدار نظام مورد آسیب قرار می گیرد.

در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عموم در دستور کار قرار گیرد / هاشمی

هاشمی با بیان اینکه فصل یکسان قوه قضاییه با مدیریت شهری در کمیسیون ماده 100 و همچنین دعاوی مربوطه در دیوان عدالت اداری هست، گفت: نظارت بر عملکرد شهرداری و پیگیری به پرونده های تخلفات مدیریت شهری به وسیله شرکت بازرسی انجام می گیرد که امیدواریم تعامل مناسب تری بین دستگاه قضایی و مدیریت شهری در این حوزه برقرار شود.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه همه مسئولان باید در شرایط حساس فعلی، کم کردن نارضایتی عمومی، صرفه جویی و کم کردن هزینه های تشریفاتی و غیرضرور را سرلوحه کار خود قرار داده و جهت مقابله با بحران اجتماعی برنامه ریزی کنند، گفت: در چندروز گذشته شاهد انتصاب در شرکت بازرسی شهرداری بودیم که جا دارد از زحمات آقای شیرازی مدیر سابق شرکت بازرسی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران تقدیر کنیم.

رئیس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: همه مسئولان باید در شرایط حساس فعلی کم کردن نارضایتی عمومی و هزینه‌های تشریفاتی و غیرضرور را در دستور کار قر

واژه های کلیدی: دستگاه | مدیریت | شهرداری | نارضایتی | قوه قضاییه | محسن هاشمی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog